Czech Slovak
Dnes bylo zobrazeno 246 834 webových stránek našich uživatelů

 • WebSurf.cz - reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti zdarma

  Reklama pro Vaše webové stránky naprosto zdarma

  Zvýšení návštěvnosti Vašich stránek

  WebSurf je optimální online reklamní řešení,

  pokud potřebujete zvýšit návštěvnost zdarma.

  Reklama která Vás nezklame, moderní internetová reklama

 • WebSurf.cz - reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti zdarma

  Unikátní zvýšení návštěvnosti webových stránek

  Odměny za prohlížení webových stránek a videí

  Získané kredity je možné směnit za peníze

  Výdelek online sledováním webových stránek

  Odměny a bonusy za přivedení nových uživatelů

Informace
Toplist Websurf na Android
WebSurf Browser
WebSurf Chrome extensions WebSurf Firefox extensions WebSurf Edge WebSurf Opera extensions WebSurf Browser WebSurf Browser Android

FAQ

Otázka: Jak funguje WebSurf ?

Odpověď: Naprosto jednoduše. Poté, co se ZDARMA registrujete, se přihlásíte do svého účtu, kde nastavíte adresu webové stránky, kterou chcete zobrazovat v reklamě. Na danou webovou stránku převedete kredity (menu -> Webové stránky), které zaručují zobrazování webových stránek. V tomto okamžiku se již vaše webová stránka zobrazuje a je propagována. Výsledkem je okamžité zvýšení návštěvnosti na stránkách.

Otázka: Opravdu je WebSurf zdarma ?

Odpověď: Ano, WebSurf vznikl jako projekt výzkumu specifické internetové reklamy a jeho provoz je závislý na sponzoringu. Většinu služeb lze využívat zdarma.

Otázka: O jakou reklamu se jedná a pro koho je vhodná ?

Odpověď: WebSurf nabízí internetovou reklamu vhodnou pro každé webové stránky, blogy, eshopy apod. Propagování webových stránek probíhá tzv. metodou přímoho zobrazení, kdy je zobrazena přímo stránka.

Otázka: Co získám registrací do WebSurfu ?

Odpověď: Především získáte propagaci svého webu naprosto zdarma. Vaše stránky za jediný den můžou dosáhnout i 10 000 shlédnutí. To je výsledný efekt naší reklamy, najdete spousty nových návštěvníků Vašeho webu.

Otázka: Jak získám kredity pro zobrazování stránek ?

Odpověď: Kredity je možné získat zdarma v Surfování, na které naleznete odkaz po přihlášení na váš účet (menu -> Surfování). Kredity lze také zakoupit zasláním sms, bankovním převodem, platbou na Paypal za velmi příznivou cenu.

Otázka: Co je Surfování a jak probíhá ?

Odpověď: Surfování je stránka, která je rozdělena na dvě vodorovné části. V horní části jsou údaje o Vašem účtu a stavu, ve spodním se zobrazuje stránka někoho ze zaregistrovaných uřivatelů. Tato stránka se načítá v pravidelném časovém intervalu, ovšem s tím, že se pokaždé načte stránka jiného uživatele. V uvedeném horním pruhu vidíte kolik máte kreditů, za jak dlouho se stránka načte a kolik za to dostanete kreditů. Také máte možnost načítání stránek zastavit. Za každé zobrazení stránky v Surfování dostanete 0,7 až 2 kredity podle typu Surfování.

Otázka: K čemu jsou ikonky v surfovací liště ?

Odpověď: Ikonka vlevo je na nahlášení nějakého webu, který porušuje pravidla. Ikonka uprostřed vám otevře web, který se vám líbí v novém okně. Ikonka vpravo vás vrátí na Váš účet.

Otázka: K čemu mi jsou kredity, které mi přibývájí, otevřu-li si okno pro surfování ?

Odpověď: Za tyto kredity se naoplátku zobrazuje Váš web v okně pro surfování jinému zaregistrovanému uživateli, kterému záleží na návštěvnosti webu, blogu, eshopu.

Otázka: Musím mít okno pro surfování stále otevřeno ?

Odpověď: Jistěže, jen tak můžete sbírat kredity.

Otázka: Jaké jsou typy Surfování ?

Odpověď: WebSurf nabízí Autosurfování (automatické přechody stránek), Manualsurfování (přechody stránek po kliknutí) a Videosurfování (pro propagování Vašich videí).

Otázka: Jaké typy kreditů rozlišujete ?

Rozlišujeme kredity - Kr. a Paykredity - Paykr. Kredity slouží k zobrazování webových stránek (menu -> Webové stránky), přidání stránky do katalogu (menu -> Katalog stránek), propagování videa
(menu -> Videa) a vložení inzerátu do Burzy kreditů - výměna kreditů za zboží a služby s jinými uživateli (menu -> Burza kreditů).
Kredity získáváte zdarma pomocí Surfování (prohlížení webových stránek) - Autosurfování, Manualsurfování a VideoSurfování.

Paykredity slouží pro větší zvýšení přístupů tzv. premium zobrazení (menu -> Premium), reklamní bannery (menu -> Reklamní bannery) a získání Facebook LIKE (menu -> Facebook LIKE).
Výhodou Paykreditů je možnost výdělku (1,000 Paykr. je 1 Kč) a získané Paykredity si můžete nechat vyplatit (na bankovní účet, Paypal).
Paykredity získáváte zdarma pomocí Paysurfování, zkracovače adres, udělením Facebook LIKE a případně pomocí umístění reklamního banneru (0,5 Paykr. za Klik).

Otázka: Kolik kreditů stojí zobrazení mé stránky ?

Odpověď: Cena za zobrazení webové stránky závisí na použitém typu Surfování a dalším doplňujícím nastaveném zobrazení (cílení atd..). Obecně 1 zobrazení webové stránky stojí 1 kredit v Autosurfování a 2 kredity v Manualsurfování.

Otázka: Co dalšího websurf nabízí ?

Odpověď: WebSurf nabízí také bannerovou reklamu pro reklamní bannery o rozměrech 468x60px. Bannery jsou zobrazovány na Surfovacích lištách při Surfování a na partnerských webových stránkách, 1 kliknutí na reklamní banner stojí 1 Pay kredit. Vložit reklamní banner lze v sekci Reklamní bannery v menu.

Otázka: Mohu získat kredity a Paykredity i jinak ?

Odpověď: Ano, můžete. Ve svém účtě máte Referenční systém, kde naleznete reklamní bannery a odkazy, které umístěte na své stránky. Za každého uživatele, který příjde přes Váš odkaz, získáte stanovený počet kreditů, a navíc získáte 10% kreditů z toho co uživatel zaregistrovaný přes vás nasurfuje.

Otázka: Jaký prohlížeč bych měl používat ?

Odpověď: Náš systém je optimalizován na většinu internetových prohlížečů, takže by neměl být problém se zobrazováním.Doporučujeme používat náš optimalizovaný WebSurf Browser (stáhnout pro Windows, Android).

Otázka: Nejde se Vám přihlásit nebo zaregistrovat ?

Odpověď: Pokud se Vám nepodaří přihlásit nebo zaregistrovat do našeho systému, tak nám napište na email: info@websurf.cz nebo použijte kontaktní formulář.