CzechSlovakEnglish
Dnes bylo zobrazeno 550 958 webových stránek našich uživatelů.
Informace
Toplist Websurf na Android

FAQ FAQ

Otázka: Jak funguje websurf ?

Odpověď: Naprosto jednoduše. Poté, co se ZDARMA registrujete, se přihlásíte do svého účtu, kde nastavíte adresu webové stránky, kterou chcete zobrazovat v reklamě. Na danou webovou stránku převedete kredity (menu -> Webové stránky), které zaručují zobrazování webových stránek. V tomto okamžiku se již vaše webová stránka zobrazuje a je propagována. Výsledkem je okamžité zvýšení návštěvnosti na stránkách.

Otázka: Opravdu je Websurf zdarma ?

Odpověď: Ano, Websurf vznikl jako projekt výzkumu specifické internetové reklamy a jeho provoz je závislý na sponzoringu. Většinu služeb lze využívat zdarma.

Otázka: O jakou reklamu se jedná a pro koho je vhodná ?

Odpověď: Websurf nabízí internetovou reklamu vhodnou pro každé webové stránky, blogy, eshopy apod. Propagování webových stránek probíhá tzv. metodou přímoho zobrazení, kdy je zobrazena přímo stránka.

Otázka: Co získám registrací do Websurfu ?

Odpověď: Především získáte propagaci svého webu naprosto zdarma. Vaše stránky za jediný den můžou dosáhnout i 10 000 shlédnutí. To je výsledný efekt naší reklamy, najdete spousty nových návštěvníků Vašeho webu.

Otázka: Jak získám kredity pro zobrazování stránek ?

Odpověď: Kredity je možné získat zdarma v Surfování, na které naleznete odkaz po přihlášení na váš účet (menu -> Surfování). Kredity lze také zakoupit zasláním sms, bankovním převodem, platbou na Paypal za velmi příznivou cenu.

Otázka: Co je Surfování a jak probíhá ?

Odpověď: Surfování je stránka, která je rozdělena na dvě vodorovné části. V horní části jsou údaje o Vašem účtu a stavu, ve spodním se zobrazuje stránka někoho ze zaregistrovaných uřivatelů. Tato stránka se načítá v pravidelném časovém intervalu, ovšem s tím, že se pokaždé načte stránka jiného uživatele. V uvedeném horním pruhu vidíte kolik máte kreditů, za jak dlouho se stránka načte a kolik za to dostanete kreditů. Také máte možnost načítání stránek zastavit. Za každé zobrazení stránky v Surfování dostanete 0,7 až 2 kredity podle typu Surfování.

Otázka: K čemu jsou ikonky v surfovací liště ?

Odpověď: Ikonka vlevo je na nahlášení nějakého webu, který porušuje pravidla. Ikonka uprostřed vám otevře web, který se vám líbí v novém okně. Ikonka vpravo vás vrátí na Váš účet.

Otázka: K čemu mi jsou kredity, které mi přibývájí, otevřu-li si okno pro surfování ?

Odpověď: Za tyto kredity se naoplátku zobrazuje Váš web v okně pro surfování jinému zaregistrovanému uživateli, kterému záleží na návštěvnosti webu, blogu, eshopu.

Otázka: Musím mít okno pro surfování stále otevřeno ?

Odpověď: Jistěže, jen tak můžete sbírat kredity.

Otázka: Jaké jsou typy Surfování ?

Odpověď: Websurf nabízí Autosurfování (automatické přechody stránek), Manualsurfování (přechody stránek po kliknutí) a Videosurfování (pro propagování Vašich videí).

Otázka: Jaké typy kreditů rozlišujete ?

Rozlišujeme kredity - Kr. a Paykredity - Paykr. Kredity slouží k zobrazování webových stránek (menu -> Webové stránky), přidání stránky do katalogu (menu -> Katalog stránek), propagování videa
(menu -> Videa) a vložení inzerátu do Burzy kreditů - výměna kreditů za zboží a služby s jinými uživateli (menu -> Burza kreditů).
Kredity získáváte zdarma pomocí Surfování (prohlížení webových stránek) - Autosurfování, Manualsurfování a VideoSurfování.

Paykredity slouží pro větší zvýšení přístupů tzv. premium zobrazení (menu -> Premium), reklamní bannery (menu -> Reklamní bannery) a získání Facebook LIKE (menu -> Facebook LIKE).
Výhodou Paykreditů je možnost výdělku (1,000 Paykr. je 1 Kč) a získané Paykredity si můžete nechat vyplatit (na bankovní účet, Paypal).
Paykredity získáváte zdarma pomocí Paysurfování, zkracovače adres, udělením Facebook LIKE a případně pomocí umístění reklamního banneru (0,5 Paykr. za Klik).

Otázka: Kolik kreditů stojí zobrazení mé stránky ?

Odpověď: Cena za zobrazení webové stránky závisí na použitém typu Surfování a dalším doplňujícím nastaveném zobrazení (cílení atd..). Obecně 1 zobrazení webové stránky stojí 1 kredit v Autosurfování a 2 kredity v Manualsurfování.

Otázka: Co dalšího websurf nabízí ?

Odpověď: Websurf nabízí také bannerovou reklamu pro reklamní bannery o rozměrech 468x60px. Bannery jsou zobrazovány na Surfovacích lištách při Surfování a na partnerských webových stránkách, 1 kliknutí na reklamní banner stojí 1 Pay kredit. Vložit reklamní banner lze v sekci Reklamní bannery v menu.

Otázka: Mohu získat kredity a Paykredity i jinak ?

Odpověď: Ano, můžete. Ve svém účtě máte Referenční systém, kde naleznete reklamní bannery a odkazy, které umístěte na své stránky. Za každého uživatele, který příjde přes Váš odkaz, získáte stanovený počet kreditů, a navíc získáte 10% kreditů z toho co uživatel zaregistrovaný přes vás nasurfuje.

Otázka: Jaký prohlížeč bych měl používat ?

Odpověď: Náš systém je optimalizován na většinu internetových prohlížečů, takže by neměl být problém se zobrazováním.Doporučujeme používat náš optimalizovaný Websurf Browser (stáhnout pro Windows, Android).

Otázka: Nejde se Vám přihlásit nebo zaregistrovat ?

Odpověď: Pokud se Vám nepodaří přihlásit nebo zaregistrovat do našeho systému, tak nám napište na email: info@websurf.cz nebo telefonicky na tel.: +420 728 804 788.