Czech Slovak English
Dnes bylo zobrazeno 51 072 webových stránek našich uživatelů

 • WebSurf.cz - reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti zdarma

  Zvýšení návštěvnosti webových stránek

  Reklama pro Vaše webové stránky zdarma

  WebSurf je optimální online reklamní řešení,

  pokud potřebujete zvýšit návštěvnost zdarma.

  Reklama která Vás nezklame, moderní internetová reklama

Informace
Toplist Websurf na Android
WebSurf Browser
WebSurf Chrome extensions WebSurf Firefox extensions WebSurf Edge WebSurf Opera extensions WebSurf Browser WebSurf Browser Android

FAQ

Jak funguje WebSurf ?

Naprosto jednoduše. Poté, co se ZDARMA registrujete, se přihlásíte do svého účtu a v sekci menu -> Webové stránky nastavíte adresu webové stránky, kterou chcete zobrazovat v reklamní kampani. Na danou webovou stránku převedete kredity, které zaručují zobrazování webových stránek. V tomto okamžiku se již vaše webová stránka zobrazuje a je propagována. Výsledkem je okamžité zvýšení návštěvnosti na stránkách.

O jakou reklamu se jedná a pro koho je vhodná ?

WebSurf nabízí internetovou reklamu vhodnou pro každé webové stránky, blogy, eshopy apod. Propagování webových stránek probíhá tzv. metodou přímého zobrazení, kdy je zobrazen přímo obsah webové stránky podobně jako reklama v TV (ukázka)

Opravdu je WebSurf zdarma ?

Ano, WebSurf vznikl jako projekt výzkumu specifické internetové reklamy a jeho provoz je závislý na sponzoringu. Služby lze využívat zdarma formou výměny zobrazení, kdy si Vy prohlížíte webové stránky a získáváte kredity. Za kredity se zase zobrazují Vaše webové stránky jiným návštěvníkům.

Co je Surfování a jak probíhá ?

Surfování je stránka, která je rozdělena na dvě vodorovné části. V horní části je zobrazena lišta se stavem kreditů a odpočtem času. Ve spodní části se zobrazuje webová stránka. Po uběhnutí času se webová stránka automaticky změní na další (AutoSurf) nebo je nutné ohodnotit obsah stránky (ManualSurf). Také máte možnost načítání stránek zastavit a otevřít ji v novém okně (tlačítko UK). Za každou zobrazenou webovou stránku získáte kredity.

Jak získám kredity pro zobrazování stránek ?

Kredity je možné získat zdarma v Surfování (prohlížení webových stránek a videí). Kredity lze také zakoupit bankovním převodem, platbou na Paypal za velmi příznivou cenu. Bez kreditů se Vaše webové stránky a videa nebudou zobrazovat.

Mohu si pomocí WebSurf vydělat peníze ?

Ano, získané kredity můžete směnit za peníze (více informací)

Jaké jsou typy Surfování ?

WebSurf nabízí AutoSurf (automatické přechody stránek), ManualSurf (přechody stránek po kliknutí na hodnocení obsahu) a VideoSurf (pro prohlížení videí).

Kolik kreditů stojí zobrazení mé stránky ?

Cena za zobrazení webové stránky závisí na použitém typu Surfování a dalším nastavení zobrazení ( např. délka zobrazení) (Ceník zobrazení)

Co dalšího WebSurf nabízí ?

WebSurf nabízí bannerovou reklamu pro reklamní bannery o rozměrech 468x60px. Bannery jsou zobrazovány na Surfovacích lištách při Surfování a na partnerských webových stránkách. Katalog webových stránek, zkracovač URL adres.

Jaký webový prohlížeč bych měl používat ?

Náš systém je optimalizován na většinu internetových prohlížečů, takže by neměl být problém se zobrazováním. Doporučujeme však používat náš optimalizovaný WebSurf Browser (stáhnout pro Windows, Android).

Nejde se Vám přihlásit nebo zaregistrovat ?

Pokud se Vám nepodaří přihlásit nebo zaregistrovat do našeho systému, tak nám napište na e-mail info@websurf.cz nebo použijte kontaktní formulář